Budowa boisk piłkarskich

Realizacje

Firma to przede wszystkim ludzie. W tej sekcji znajduje się tylko mała część obiektów zrealizowanych przez pracowników naszej firmy.

budujemy sport

2018
Częstochowa

Każdy wykonawca oraz producent dla którego liczy się jakość dba nie tylko o to aby oferowany produkt świetnie się prezentował na etapie „nowości” i oddania do użytku, ale także w trakcie eksploatacji. Załączony list referencyjny jest najlepszym dowodem, że oferowana przez Sport-Trak oraz GreenFields jakość ma charakter trwały i spełnia oczekiwania użytkowników.
Grudzień 2018 – w ciągu 2,5 miesiąca Sport-Track sp. z o.o. własnymi siłami wymieniła podbudowę i nawierzchnię starego boisko treningowego dla drużyny Raków Częstochowa i UM w Częstochowie. Co więcej – boisko uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Raport z badań obiektowych wykonany przez akredytowane laboratorium SportsLabs potwierdził równą stabilną jakość na całej powierzchni boiska. A już w maju – drużyna Rakowa Częstochowa awansowała do piłkarskiej polskiej ekstraklasy… 🙂 Także dzięki treningom na trawie Greenfields DT PRO 50.
Boisko treningowe klubu piłkarskiego Raków Częstochowa. Trawa piłkarska 50 mm na macie amortyzującej. Certyfikat FIFA PRO.
Budowa boisk piłkarskich 1

2018
Gorzów Wlkp.

Kompleks boisk piłkarskich w Gorzowie Wlkp. na obiektach OSiR użytkowanych przez drużynę Stilon. Na zdjęciu boisko z trawy syntetycznej Greenfields Evolution Elite (długiej 60 mm). Produkt wykonany przy użyciu jednego z najbardziej innowacyjnych włókien na rynku traw syntetycznych..
Budowa boisk piłkarskich 2

2017
Piaseczno
Polska

Wykonanie mini boiska piłkarskiego z infrastrukturą towarzyszącą.

2017
Lubartów

Boisko pełnowymiarowe z trawy syntetycznej, krótkiej 40 mm na macie elastycznej.

2017
Łódź

Boisko pełnowymiarowe z trawy naturalnej.

2017
Łódź

Boisko pełnowymiarowe z trawy hybrydowej.

2017
Łódź

Boisko pełnowymiarowe z trawy syntetycznej, krótkiej 40 mm na macie elastycznej. Certyfikat FIFA PRO.